Kontakt

Du är alltid välkommen att höra av dig till oss. Under rubriken medarbetare hittar du även kontaktuppgifter till respektive person.

Besöksadress: Falun Borlänge-regionen AB, Forskargatan 3, 781 70 Borlänge
Fakturaadress: Falun Borlänge-regionen AB, Fackid 2113, Box 3038, 831 03 Östersund

Växel: 0243-24 80 40
E-post: info@fbregionen.se

Fakturor

Har ni möjlighet att skicka E-faktura skickas dessa till GLN adressen 7365566459284
PDF-filer skickas till 2113@faktura.scancloud.se

Vårt organisationsnummer är: 556645-9284

Medarbetare

Anneli Månsson
Projektledare KOM
anneli.mansson@fbregionen.se
Mika Söderström
Verksamhetsledare Arbetsmarknadskunskap/Projektledare Attraktiv Industri
mika.soderstrom@fbregionen.se
Ninni Broström
Projektledare Lyftkraft Dalarna
ninni.brostrom@fbregionen.se
Malin Bodin
Kommunikatör (Föräldraledig)
malin.bodin@arbetsmarknadskunskap.se
Kjell Bergqvist
Projektledare Ökad Handelskraft och Samverkan
kjell.bergqvist@fbregionen.se
Mats Lindqvist
Infrastrukturstrateg/Projektledare
mats.lindqvist@fbregionen.se
Eva Mikkelsen
Infra-administratör/VD-sekreterare
eva.mikkelsen@fbregionen.se
Sigrid Kahr
Utvecklingsledare
sigrid.kahr@fbregionen.se
Lotta Strömer
Utvecklingsledare
lotta.stromer@fbregionen.se
Sofia Berglund
Infrastrukturstrateg
sofia.berglund@fbregionen.se