Kontakt

Du är alltid välkommen att höra av dig till oss. Under rubriken medarbetare hittar du även kontaktuppgifter till respektive person.

Besöksadress: Falun Borlänge-regionen AB, Forskargatan 3, 781 70 Borlänge
Fakturaadress: Falun Borlänge-regionen AB, Fackid 2113, Box 3038, 831 03 Östersund

Växel: 0243-24 80 40
E-post: info@fbregionen.se

Fakturor

Har ni möjlighet att skicka E-faktura skickas dessa till GLN adressen 7365566459284
PDF-filer skickas till 2113@faktura.scancloud.se

Vårt organisationsnummer är: 556645-9284

Medarbetare

Eva Mikkelsen
Infra-administratör/VD-sekreterare
eva.mikkelsen@fbregionen.se
Olle Hägg
Kommunikationsstrateg
olle.hagg@fbregionen.se
Ida Croxford
Projektledare React-EU-KOM
ida.croxford@fbregionen.se
Malvina Larholm Nyberg
React-EU-KOM
malvina.larholm-nyberg@fbregionen.se
Ann-Caroline Furst
React-EU-KOM
ann-caroline.furst@fbregionen.se
Ingela Sjöström
React-EU-KOM
ingela.sjostrom@fbregionen.se
Sofia Berglund
Infrastrukturstrateg
sofia.berglund@fbregionen.se
Mats Lindqvist
Infrastrukturstrateg/Projektledare
mats.lindqvist@fbregionen.se
Mika Söderström
Verksamhetsledare Arbetsmarknadskunskap/Projektledare Attraktiv Industri
mika.soderstrom@fbregionen.se
Ida Söderlund
Projektledare Lyftkraft Dalarna
ida.soderlund@fbregionen.se
Per Halfvars
Projektmedarbetare React-EU Framtidskraft
per.halfvars@fbregionen.se
Astrid Christians
Kommunikatör Arbetsmarknadskunskap
astrid.christians@arbetsmarknadskunskap.se
Emelie Örtlund
Kommunikatör Arbetsmarknadskunskap
emelie.ortlund@fbregionen.se
Henrik Olsson
Kommunikatör Arbetsmarknadskunskap
henrik.olsson@arbetsmarknadskunskap.se
Kjell Bergqvist
Projektledare Ökad Handelskraft och Samverkan
kjell.bergqvist@fbregionen.se
Sigrid Kahr
Utvecklingsledare
sigrid.kahr@fbregionen.se
Lotta Strömer
Utvecklingsledare
lotta.stromer@fbregionen.se